O firmie
Wymiana sprzęgła klocków kół zamość

Warsztat PIT STOP ProfiAutoSerwis

Nasza firma powstała w 2013 roku jako warsztat samochodowy auto elektroniki. Jej założeniem była diagnoza i usuwanie usterek elektrycznych i elektronicznych w samochodach osobowych oraz montaż wyposażenia dodatkowego. Jednak już rok później założenia uległy zmianie, aby dostosować się do potrzeb rynku. Od początku przywiązywaliśmy dużą wagę do budowania zaufania z naszymi klientami, starając się zaspokajać ich potrzeby.

Odgrzybianie klimatyzacji nabijanie klimatyzacji Zamość

W 2014 roku wymyślono plan na specjalistyczny serwis klimatyzacji. Od tego czasu świadczymy usługi związane z naprawą układów klimatyzacji R134a (od 2019 również 1234yf). Zajmujemy się wszelkimi naprawami, zaczynając od podstawowych czynności, a kończąc na skomplikowanych naprawach. Jesteśmy jednymi z niewielu, którzy oferują profesjonalne czyszczenie układu wentylacji preparatem bakteriobójczym TUNAP. Wraz ze wzrostem liczby zleceń, nasz zespół wykwalifikowanych techników również się powiększył.
Idąc do przodu, dostosowaliśmy naszą ofertę do montażu i serwisu instalacji LPG. Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne na rynku marki i wybraliśmy cztery, które oferują najlepszą jakość: BRC, KME, ZAVOLI i AC STAG. Nasz zespół doradców dokładnie przestudiował każdy z tych produktów i jest w stanie dobrać odpowiednie podzespoły do każdego auta. Ponadto, jesteśmy również gotowi na nowe rozwiązania w pojazdach napędzanych silnikami benzynowymi, w tym instalacje do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Montujemy każde doposażenie pojazdu m.in. haki holownicze, multimedia.
Geometria naprawa zawieszenia zamość

Instalacje lpg stag warsztat samochodowy Zamość

Instalacjia LPG została uzupełniona przez propozycję usług serwisowania układów oczyszczania spalin w pojazdach z silnikiem diesla, w tym filtrów cząstek stałych oraz EGR. Zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i certyfikaty w Centrum Szkoleniowym BOSCH, dzięki czemu możemy oferować tego typu usługi.

Nasz każdy mechanik samochodowy systematycznie uczestniczy w szkoleniach technicznych organizowanych m.in. przez Centrum Szkoleniowe Bosch. Z kolei kadra kierownicza ciągle bierze udział w szkoleniach, które wspomagają współpracę w grupie.


W 2018r. dołączyliśmy do sieci PROFIAUTOSERWIS.

Odgrzybianie nabijanie klimatyzacji zamość

Mechanika samochodowa remont silnika

Przez lata nieustannie monitorujemy potrzeby rynku i stawiamy na kompleksowość napraw. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z kompleksową naprawą samochodów. Nasza wykwalifikowana załoga mechaników zajmuje się naprawą mechaniki samochodowej w zaawansowanym stopniu: remont silnika, rozrządy, wymiana sprzęgła, układy hamulcowe, naprawa zawieszenia, układy wydechowe, serwisy olejowe. Z naszą pomocą poradzisz sobie z każdym problemem związanym z Twoim pojazdem.

Proponujemy regularne kontrole stanu technicznego pojazdów, które należy wykonywać co najmniej raz w roku. Dzięki temu właściciele aut będą mogli uniknąć kosztownych napraw, ponieważ będziemy pilnować, aby ich samochody były w dobrym stanie.

Oferujemy usługi serwisowe dla właścicieli samochodów - zarówno nowych, jak i starszych. Zgodnie z zaleceniami producenta wykonujemy wszelkie przeglądy, konserwacje oraz naprawy.

Diagnostyka komputerowa Zamość

Dzięki wsparciu firmy AUTODATA oraz zasobom dokumentacji BOSCH mamy dostęp do szczegółowych informacji dotyczących danego pojazdu, co pozwala nam na skuteczną diagnozę i naprawę.

W 2022r. uzupełniliśmy naszą ofertę o zaawansowaną usługę diagostyka komputerowa i dokumentację techniczną dla 150 marek pojazdów. Wykorzystujemy w tym celu wysokiej jakości sprzęt renomowanych producentów, takich jak LAUNCH i BOSCH KTS.

Proponujemy także przeprowadzanie diagnostyki i programowanie zdalne PASSTHRU. Dzięki posiadaniu licencji na oprogramowanie producenta możliwa jest wykonywanie diagnostyki/kodowania/programowania na poziomie autoryzowanego serwisu.

Udostępniamy bezpłatnie samochód zastępczy na czas naprawy.

Klimatyzacja mechanika samochodowa zamość

OD PAŹDZIERNIKA 2022r. jesteśmy do dyspozycji w dwóch lokalizacjach:

Ul. Starowiejska 8 oraz Ul. Graniczna 2B
Remont silnika zamość

Poza usługami w ofercie posiadamy szeroką gamę akcesoriów samochodowych, w tym: wycieraczki, żarówki, xenon, alarmy, sterowniki zamków, światła dzienne, kamery, czujniki parkowania, rejestratory trasy, a także chemię i perfumy samochodowe.

Już kilka lat temu naszym celem była:

  • najwyższą jakość obsługi klienta
  • wykwalifikowaną kadrę pracowników i najwyższą jakość wykonywanych prac
  • kompleksowość, by klient mógł w jednym miejscu wykonać wszystkie czynności przy naprawie/serwisie/ doposażeniu swojego pojazdu.

Od początku staramy się nieprzerwanie rozwijać i realizować z myślą o jak najlepszym komforcie klienta i bezpieczeństwie jego pojazdu.

Diagnostyka komputerowa zamość
Potrzebny ci remont silnika, naprawa zawieszenia
a może odgrzybianie lub nabijanie klimatyzacji w Zamośc
lub klimatyzacja samochodowa czy instalacje lpg ?

Warsztat Zamość

Instalacje lpg, Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy, Instalacje lpg stag, Mechanika samochodowa, Remont silnika, Wymiana sprzęgła, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja samochodowa, Odgrzybianie klimatyzacji, Nabijanie klimatyzacji, Wymiana klocków, Naprawa zawieszenia, Geometria zawieszenia, Wymiana kół, Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
Warsztat mechanik samochodowy zamość

Kontakt

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Jesteśmy otwarci

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
494746

Menu

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  Instalacje lpg stag zamość WGB-Group
Diagnostyka komputerowa zamość, Geometria zawieszenia zamość, Instalacje lpg stag zamość, Instalacje lpg zamość, Klimatyzacja samochodowa zamość, Mechanik samochodowy zamość, Mechanika samochodowa zamość, Nabijanie klimatyzacji zamość, Naprawa zawieszenia zamość, Odgrzybianie klimatyzacji zamość, Remont silnika zamość, Warsztat samochodowy zamość, Wymiana klocków zamość

Instalacje lpg stag zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.