Światła do jazdy dziennej
Wymiana sprzęgła klocków kół zamość
Moduł świateł do jazdy dziennej - DRL

W naszej ofercie znajduje się również możliwość doposażenia auta w „Moduł do jazdy dziennej” (DRL). Jest to niewielkie urządzenie dzięki któremu nie musimy pamiętać już o włączeniu świateł po uruchomieniu silnika. Główną zaletą jest mniejszy pobór prądu niż przy standardowym oświetleniu koniecznym do poruszania się po drodze.

Zasada działania takiego modułu jest bardzo prosta. Po ok 5s. od chwili rozruchu silnika zostają włączone światła drogowe (długie) które świecą tylko w 30% swojej mocy przy czym nie zostają załączone światła z tyłu samochodu ani podświetlenie deski rozdzielczej. Dzięki temu zamiast 6 żarówek świecą się 2 ze zmniejszonym strumieniem światła. W momencie gdy chcemy wyłączyć moduł i skorzystać z fabrycznego oświetlenia używamy standardowego przełącznika świateł w naszym samochodzie. Po włączeniu świateł pozycyjnych moduł zostaje dezaktywowany. Urządzenie rewelacyjnie spisuje się również w autach wyposażonych w czujnik zmierzchu, ponieważ w dzień świecą światła dzienne a w nocy automatycznie włączają się światła mijania.

Jest jeszcze wiele innych zalet takiego rozwiązania, min.
  • Pewność że nie zapomnimy o włączeniu świateł,
  • Zmniejszona eksploatacja lamp które z czasem ulegają wypaleniu,
  • Większa żywotność palników i soczewek ksenonowych,
  • Zwiększenie żywotności akumulatora i alternatora (zwłaszcza w zimie),
  • Oszczędność paliwa.
  • Zajmujemy się również montażem świateł do jazdy dziennej LED.
Geometria naprawa zawieszenia zamość
Potrzebny ci remont silnika, naprawa zawieszenia
a może odgrzybianie lub nabijanie klimatyzacji w Zamośc
lub klimatyzacja samochodowa czy instalacje lpg ?

Warsztat Zamość

Instalacje lpg, Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy, Instalacje lpg stag, Mechanika samochodowa, Remont silnika, Wymiana sprzęgła, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja samochodowa, Odgrzybianie klimatyzacji, Nabijanie klimatyzacji, Wymiana klocków, Naprawa zawieszenia, Geometria zawieszenia, Wymiana kół, Zamość

Polecam program do warsztatu samochodowego Warsztat24.com, na którym pracuję od lat
Odgrzybianie nabijanie klimatyzacji zamość

Kontakt

ul. Starowiejska 8, 22-400 Zamość,
515-840-869, 535-144-686

ul. Graniczna 2B, 22-400 Zamość,
570-551-408, 604-561-681


pitstop.zamosc@gmail.com

Jesteśmy otwarci

Pon - Pt: 8:00-17:00
Sob: nieczynne
Niedziela: nieczynne
494786

Menu

Copyright 2022 © PIT STOP S.C.Projekt i wykonanie  Klimatyzacja mechanika samochodowa zamość WGB-Group
Diagnostyka komputerowa zamość, Geometria zawieszenia zamość, Instalacje lpg stag zamość, Instalacje lpg zamość, Klimatyzacja samochodowa zamość, Mechanik samochodowy zamość, Mechanika samochodowa zamość, Nabijanie klimatyzacji zamość, Naprawa zawieszenia zamość, Odgrzybianie klimatyzacji zamość, Remont silnika zamość, Warsztat samochodowy zamość, Wymiana klocków zamość

Klimatyzacja mechanika samochodowa zamość

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.